منیره-گل-شیرازی

منیره-گل-شیرازی

بهترین متخصص زنان در شرق تهران

پیشرفت در علم پزشکی در دهه گذشته به ویژه در برخی از تخصص ها مانند زنان بسیار وسیع است. این دوره تخصصی از قبل از تولد یک جنین تا دوره میانسالی در بانوان را شامل می شود. تمامی بانوان برای چکاپ، درمان، معاینات و … در طول زندگی خود به یک متخصص زنان خوب نیاز دارند.

همانطور که سرعت رشد در تمامی زمینه های پزشکی قابل مشاهده است، در حوزه تخصصی زنان نیز این مورد به وقوع دیده می شود. بنابراین یک جراح و متخصص زنان باید به طور مدام در حال به روزرسانی اطلاعات خود باشد. حضور در کنگره های پزشکی ، سمینارها ، دوره های آموزشی و … از فعالیتی است که یک جراح و متخصص زنان باید سالانه انجام دهد تا از آخرین تغییرات و اطلاعات پزشکی با خبر گردد.

متخصص زنان و زایمان کیست ؟

جراح و متخصص زنان یک پزشکی است که بعد از اتمام دوره عمومی، تخصص خود را در زمینه زنان، زایمان و نازایی دریافت کرده و میتواند از مراقبت های قبل از بارداری، دوران بارداری، بعد از بارداری، معاینات ، تشخیص و درمان بیماری های زنان را انجام دهد.

چگونه می توان بهترین متخصص زنان و زایمان را انتخاب کرد؟

اصولا تمامی بانوان تجربه یک بیماری که مربوط به پزشک زنان است را در طول زندگی خود داشته اند. سوال اکثر زنان جامع این است که چگونه بهترین متخصص زنان را انتخاب کنید. یکی از اولین اقدامات سرچ در گوگل است. با توجه به افزایش ترافیک و مشکلات در زندگی مردم، اصولا مردم برای مراجعه به پزشک به دنبال نزدیک ترین پزشک از نظر موقعیت مکانی هستند . پس باتوجه به اهمیت فعالیت پزشک با لوکیشن نیز سرچ می کنند . به عنوان مثال بهترین متخصص زنان در شرق تهران یکی از پر سرچ ترین کلمات برای بانوانی است که در این قسمت زندگی می کنند تا با توجه به دغدغه های خود بتوانند به نزدیک ترین پزشک که از نظر مردم خدمات خوبی نیز ارائه می دهد مراجعه کنند.

انتخاب متخصص زنان خوب از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا اگر پزشک نتواند تشخیص درستی ارائه درهد درمان خوبی نیز صورت نمی گیرد.

زمان مراجعه به متخصص زنان

از رایج ترین سوالات در زمینه مراجعه به متخصص زنان می توان به بهترین زمان مراجعه اشاره نمود، اکثر بانوان در هنگامی که به یک بیماری مبتلا شده اند به دنبال یک دکتر زنان خوب هستند که جهت تشخیص و درمان به آن مراجعه نمایند. اما بسیاری از بیماری ها بدون علامت اولیه است و ممکن است مدت ها در بدن انسان وجود داشته باشد و از ابتلا به آن با خبر نشده باشید و زمانی به آن پی ببرید که بیماری پیشرفت بسیاری کرده است.

در این راستا چکاپ های سالانه برای تمامی بانوان در نظر گرفته شده تا بررسی های لازم انجام شود . این چکاپ ها شامل انجام برخی آزمایشات، تست پاپ اسمیر، معاینات فیزیکی و … است.

اما گاهی ممکن است بانوان بررسی بیماری ها را در ارث خود داشته باشند. در این صورت ممکن است دوره چکاپ ها تغییر کند و پزشک شما زمان های کوتاه تری را برای معاینه کردن به شما پیشنهاد کند.

به عنوان مثال اگر در اقوام درجه یک خود فردی مبتلا به سرطان پستان دارید بهتر است از سنین کمتر برای معاینه و آزمایش به پزشک خود مراجعه کنید.

دکتر-منیره گلشیرازی

دکتر-منیره گلشیرازی

ارزیابی پزشک بر حسب تجربه و مهارت

تجربه و مهارت از مهم ترین نکاتی است که یک متخصص زنان باید داشته باشد. ابتدا باید سوابق یک متخصص زنان را مورد ارزیابی قرار دهیم و سپس به آن مراجعه کنیم.

بیمار محور بودن یک متخصص زنان خوب

ارتباط خوب برقرار کردن با بیمار از مهم ترین میژگی هایی است که باید یک پزشک داشته باشد. به ویژه در تخصص زنان یک دکتر باید به نحوه ای با بیمار خود ارتباط داشته باشد که بیمار احساس راحتی کرده و بتواند مشکلات خود را با وی در میان بگذارد. تشخیص دقیق و به موقع، انتخاب بهترین روش درمان و در نظر گرفتن شرایط بیمار می تواند از ویژگی های یک متخصص زنان باشد.

موقعیت جغرافیایی مطب

همانطور که در بالا اشاره شد، موقعیت جغرافیایی مطب می تواند تاثیر بسیاری در جذب مخاظب هدف داشته باشد. به عنوان مثال شخصی که در منطقه پیروزی و یا اطراف آن سکونت دارد و یا محل کار فردی در این نزدیکی است به دنبال بهترین متخصص زنان در پیروزی بوده تا بدون اتلاف وقت بتواند به پزشک خود مراجعه نماید . این مسئله در زنان باردار از اهمیت بالاتری برخوردار است. زیرا بانوان بارار ممکن است به طور اتفاقی مشکلی داشته و نیاز فوری به مراجعه پزشک داشته باشند. در این صورت باید یک پزشک انتخاب کنند که بدون اتلاف وقت و ترافیک بتوانند در زمان نیاز دسترسی داشته باشند.

برخی از خدمات درمانی و زیبایی یک متخصص زنان

درمان ناباروری در زنان

درمان ناباروری توسط یک متخصص زنان و زایمان انجام می شود که با توجه به مشکل روش های مختلفی دارد. ابتدا برای درمان باید علت ایجاد مشکل شناسایی شود، ضعیف بودن تخمک ها، مشکلات رحمی، بیماری زمینه ای، عفونت، چاقی، برخی بیماری ها مانند تنلبی تخمدان و … از مواردی است که می  تواند باعث ایجاد مشکل ناباروری شود.

درمان تنبلی تخمدان

تنبلی تخمدان یا همان تخمدان پلی کیستیک که در آن اختلالات شایع هورمونی رخ می دهد بیشتر در سنین باروری زنان ممکن است ایجاد گردد. بانوانی که به این بیماری دچار می شوند ممکن است دوره قاعدگی نامنظم را تجربه کنند، اضافه وزن و رشد موهای زائد نیز می توان از علائم این بیماری است.

درمان زگیل تناسلی

زگیل تناسلی که یک بیماری ویروسی است ممکن است به دلیل ویروس HPV  ایجاد شود. این ویروس بیش از 100 نوع دارد که چند نوع آن به زگیل تناسلی منجر می شود. با استفاده از واکسن گارداسیل می توان از 4 نوع این ویروس پیشگیری نمود. اما در صورتی که به آن ابتلا پیدا کرده اید از روش هایی می توان ضایعه های پوستی را درمان کرد، اما ویروس از خون فرد مبتلا پاک نمی شود و ویروس HPV تا پایان عمر با فرد همراه است.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک روش برای زیبایی در ناحیه تناسلی بانوان است. با توجه به نوع مشکل در لابیاها می توان یکی از موارد جراحی و یا لیزر برای بانوان انتخاب شود که توسز پزشک نوع آن تعیین می گردد.

جوانسازی واژن با prp

از دیگر خدماتی که ممکن است برای بانوان انجام شود، جوانسازی واژن با پی ار پی می باشد که باعث افزایش زیبایی، رفع تیرگی ناحیه تناسلی و … در این قسمت می شود .

بیوگرافی دکتر منیره گل شیرازی

دکتر منیره گل شیرازی، جراح و متخصص زنان و زایمان دارای، دارای فلوشیپ ناباروری از مرکز نازایی رویان ، IVF ، تعیین جنسیت ، انجام خدماتی همچون لاپراسکوپی ، هیستروسکوپی و لیزر درمانی توسط دکتر گلشیرازی قابل انجام است.

برخی از خدماتی که در مطب دکتر گل شیرازی ارایه می شود:

درمان و بررسی نازایی در زوجین به روش دارویی ،ICSI ،IUI ،IVF لاپراسکوپی و هیستروسکوپی، لیزر ژنیتالیای بانوان

درمان خشکی واژن با دنبال یائسگی ، علائم ادراری، منع مصرف هورمون درمانی به دنبال سرطانهای مختلف

درمان مشکلات جنسی، اعمال ترمیمی، لبیوپلاستی، افتادگی مثانه و رحم به دنبال زایمان و لاغری، درمان تغییر رنگ و فرم ژنیتالیای خارجی، انجام زایمان طبیعی و فیزیولوژیک با امکان حضور همسر در زمان زایمان، زایمان بدون درد با بیحسی اپیدورال، زایمان در آب در بخش

بیمارستان های طرف قرارداد با خانم منیره گل شیرازی

بیمارستان آتیه ، بیمارستان آبان، بیمارستان نیکان ،بیمارستان خاتم، بیمارستان تهرانپارس LDR

کلام آخر

هدف کلی از این مطلب آشنایی با بهترین متخصص زنان و زایمان است. امیداواریم اطلاعات مناسبی جهت انتخاب یک جراح و متخصص زنان خوب را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم تا بتوانید پزشک مناسبی انتخاب کرده و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

___________________________________________________

راه های ارتباطی با دکتر منیره گلشیرازی

شماره تماس دکتر : 02177877513

پیج اینستاگرام دکتر منیره گلشیرازی

کانال آپارات دکتر منیره گل شیرازی

___________________________________________________

سایر مطالب

بهترین دکتر برای جوانسازی واژن با prp

بهترین دکتر برای درمان ناباروری در زنان

بهترین متخصص زنان در شرق تهران

بهترین جراح هیسترکتومی در تهران

بهترین دکتر زنان در تهران

11 دیدگاه

 • سلام خانوم دکتر وقتتون بخیر
  من 3 سال قبل یه عمل سنگین انجام دادم و کیست بزرگی رو برداشتم که حتی ممکن بود لازم شه تخمدانم باهاش بیرون کشیده شه
  بنظرتون الان میتونم اقدام برای بارداری کنم؟

  • سلام وقتتون بخیر
   برای این کار باید تحت نظر یک متخصص زنان باشید تا شرایط شما رو بررسی کرده و بعد از بررسی های لازم پاسخ مناسبی به شما دهد.

 • سلام خانوم دکتر
  من 44 سالمه تا الان یه بارداری ناموفق و یه بارداری موفق و زایمانم سزارین بوده
  بارداری تو این سن باتوجه به شرایط یک بارداری ناموفقم میتونه خطرناک باشه یا ارتباطی نداره؟

  • سلام روزتون بخیر
   بارداری در سن بالا ممکن است خطرناک باشد. البته گاهی با توجه به شرایط مادر می توان تحت نظر بود و بارداری موفقی نیز داشته باشید. بهتر است برای بررسی های دقیق تر یه یک متخصص زنان مراجه کنید.

 • ببخشید بنظر شما چکاب از چه سنی باید انجام شه؟
  اصلا نیازی ببه چکاب هاب زنانه هست؟
  اگر نیازه هر چند وقت یکبار؟؟؟

  • سلام وقتتون بخیر
   بستگی به نوع چکاپ و شرایط شما دارد. اگر مشکل ارثی در خانواده خود و اقوام نزدیک مشاهده نکرده اید بهتر از سن سی سالگی برای چکاپ مراجعه کنید. اما اگر مشکل ارثی دارید از سن کمتر باید مراجعه کنید.

 • سلام خانوم دکتر
  من کیست دارم میخواستم بدونم حتما باید عمل کنم یا چه کاری باید براش انجام بدم
  چون از عملش میترسم فقط یه بار سونو انجام دادم و متوجه شدم کیست دارم بعد دیگه پیگیری نکردم و هرچند وقت یبار خیلی اذیت میشم

  • سلام روز بخیر
   بهتر است تحت نظر پزشک باید و در زمان های اعلام شده برای چکاپ مراجعه کنید . بسیاری از کیست ها با دارو درمانی قابل درمان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.